Martinique

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Martinique

Nemovitost na prodej v Martiniku

Martinik je hořký karibský ostrov, který je součástí souostroví Malých Antil. Patří k Francii, její kultura je charakterizována zvláštní kombinací vlivů francouzské a západní Indie. Jeho největším městem a také hlavním městem je Fort-de-France. Martinik se nachází v karibských malopalivech západu.

Ostrov má krásnou literární tradici, hudební a gastronomickou, každoročně zahrnuje mnoho cizinců za své vznešené pláže a kulturní křižovatku.

Mnoho z těch, kteří se chtějí usadit, žít a pracovat v Karibiku, pro evropské občany, je Martinik jednoznačně jedním z nejžádanějších destinací.

Nejlepší města hledat nemovitost k prodeji v Martiniku jsou: hlavní město, Le Carbet a Saint-Pierre.

Pokud hledáte nemovitost k prodeji v Martiniku na klidném místě, můžete se rozhodnout pro Le Carbet.

Le Carbet je město ležící mezi Fort-de-France a Saint-Pierre, umyté vodami Karibského moře, na úpatí hory Pelée, která je aktivní sopkou. Má přibližně 3700 obyvatel nazývaných "carbetianos". Její jméno pochází z řeky Carbet, protože se zde setkává s ústy.

Chcete-li nemovitost na prodej v Martiniku a potřebujete místo s historickou duší, můžete si vybrat Saint Pierre.

Město Saint Pierre se nachází na karibském pobřeží, severozápadně od ostrova Martinik. Založil ho v roce 1635 Pierre Belain d'Esnambuc a stal se hlavním městem Martiniky, dokud v roce 1902 ničivá sopečná erupce Montaña Pelée zcela zničila, byla pohřbena pod lávou a zahynulo 30 000 obyvatel. Město mělo až dosud dobré architektonické dědictví koloniálního stylu, což je důvod, proč byla přezdívaná "malá pařížská antilská strana"; nyní se nazývá "Pompeje dvacátého století".

Pokud máte zájem o nemovitosti na prodej v Martiniku, můžete si vybrat mezi různými typy.

Nemovitosti na prodej v Martiniku jsou dnes velké obnovené koloniální domy, které mají impozantní zahrady.

  •  
    Stěhování na Martinik. Zahraniční a žijí na Martiniku

        Léto se blíží a máme pro vás velké překvapení. Umožníme vám radikálně změnit váš život, jednoduchou jednosměrnou jízdenkou do jedné z nejkrásnějších destinací Karibiku na světě. V srdci souostroví Karibiku, ve skutečnosti existují ostrovy, které hostí jedinečné a bohaté příležitosti, které ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Villa F4 typu hacienda na pozemku o rozloze 602 m2 s úchvatným výhledem na Karibské moře a loupané hory. Je vybaven v přízemí krytého bazénu obklopené...
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB